DLAŽBY

Po neustálom zvyšovaní dopytu a náročnosti klientov sme v roku 2018 rozšírili naše portfólio s renomovanými európskými výrobcami obkladov a dlažieb. Jednotlivé katalógy nájdete na našej webovej stránke, alebo v našich predajniach v Bratislave, v Prahe a v Dunajskej Strede.

ARMONIE

INPORTANTE ceramica & design

Nechajte sa inšpirovať novým katalógom INPORTANTE ceramica & design.

Predstavujeme keramiky tak dizajnových rád pre rezidenčné projekty, ako aj technické pre komerčné projekty typu nákupných centier.

Katalóg INPORTANTE ceramica & design

Ceramica Rondine

Rondine je keramika vyrábaná v Taliansku od roku 1961. Zastupuje regióny Emilia a Modena. Rodinná firma dnes patrí medzi najväčšie priemyselné skupiny v oblasti keramiky.

Nové výrobky, nové technológie, výskum a vývoj, neustále investície, kvalita, design, ochrana životného prostredia – to sú hlavné smery, ktoré smerujú spoločnosť Rondine Group na ich ceste päťdesiat rokov histórie talianskej keramiky a ktoré privádzajú na svet kvalitu a dokonalosť.

Katalógy:

Versace Ceramics

Značka Versace je bez pochyby jedna z najznámejšia značka na svete. Je značkou luxusu vo svete módy, interiérového dizajnu a pôsobí ako reprezentant talianskeho štýlu vo svete.

Vďaka dôslednej marketingovej stratégie spojuje v roku 1997 známi milánsky módny dom Versace svoje meno s značkou Gardenia Orchidea, rafinovanou a kvalitnou talianskou keramikou a vytvárajú nerozlučný zväzok plný vášne , hrdosti a inspirácii k veľkým projektom.

Za spojenie prestížnej talianskej módnej značky, medzinárodne uznávané v oblasti luxusu a jedného z najvýznamnejšieho a najstaršieho výrobcu talianskej keramiky vznikol projekt Versace Home Ceramics.

Katalógy:

GARDENIA ORCHIDEA

GARDENIA ORCHIDEA uviedli na trh v roku 1961 ako Bonezzi rodinná firma. O niekoľko rokov sa stal dôležitým výrobcom keramiky s medzinárodnou prítomnosťou vo viac ako 120 krajinách. Veľkou mierou prispel popularite talianskeho štýlu vo svete keramiky.

To bol prístup, ktorý posunul firmu Gardenia Orchidea, zo všetkými svojimi nemodernejšími technológiami na predné miesta v inováciách, technológii a dizajnu keramiky.

Katalógy:

 

CE. SI. - CERAMICA DI SIRONE

Spoločnosť CE.SI. – CERAMICA DI SIRONE bola založená v roku 1962. Je tradičným talianskym výrobcom, špecializovaným na plnofarebné keramické kachličky a mozaiky.

Zárukou úspechu výrobku spoločnosti CE.SI. je neustály výskum v oblasti farieb. Maximálnu pozornosť venuje použitým surovinám. Ich výsledkom je komplexný a štruktúrovaný dizajn keramických obkladov a dlažieb, zložených zo špeciálnych dielcov a z dekorov vyznačujúcich sa plnými, sýtymi a jasnými farbami.

Katalógy:

CIFRE cerámica

Španielska keramička CIFRE s 30 ročnými skúsenosťami patrí medzi popredných výrobcov na trhu.

Prinášajú nové trendy za konkurencieschopné ceny, s kvalitnými službami.

Tato moderná a dynamická španielska spoločnosť s veľkou túžbou po internacionalizácii je schopná rýchle sa prispôsobiť trendu, s čím si upevňuje svoju pozíciu na trhu ako jeden z najzaujímavejších výrobcov keramiky.

Katalógy:

LEVANTINA

Spoločnosť LEVANTINA bola založená v roku 1959, je nadnárodná španielska spoločnosť, svetový líder na trhu s prírodným kameňom, vo vlastníctve majú 63 kameňolomov. Spracovávajú ročne 16 miliónov metrov štvorcových kameňa, ktorý vyvážajú do 60 krajín sveta, viac než 10000 spokojným zákazníkom.

Za svoje vrodené orientácie na obklady a dlažby vytvorila spoločnosť Levantina v roku 2006 značku Techlam® a otvorila prví výrobný závod s touto novou výrobnou technológiou – jedinečnou svojho druhu, čím sa stala jedným z prvých výrobcov na trhu s keramikou Hi-Tech a potvrdila tak svojho priekopníckeho ducha a záujem o inovácie a vývoj nových materiálov.

Katalógy:

Predajne

Artica Decor | R1 Bratislava

Telefón: +421 918 700 130

Email: r1@inportante.sk

AdresaRožňavská 1, 831 04 Bratislava

Artica Decor | Dunajská Streda

Telefón+421 903 201 699

Email: showroom@inportante.sk

Adresa: Galantská cesta 866/4, 929 01 Dunajská Streda

INPORTANTE ceramica & design | Praha

Telefón+420 739 143 983

Emailnelibova@inportante.cz

AdresaRohanské nábreží 693/10,18600 PRAHA 8 –KARLÍN Česká republika